• #LaboratoriaPrzyszłości

25.11.2022 22:21
        Od września uczniowie naszej szkoły podczas zajęć obowiązkowych jak i pozalekcyjnych wykorzystują nowoczesne narzędzia i pomoce dydaktyczne🕹️.
        Uczniowie wszystkich klas zapoznali się z wyposażeniem zakupionym w ramach programu Laboratoria Przyszłości . Największy entuzjazm u młodszych dzieci wywołała drukarka 3D🖨️ oraz długopisy 3D✍️. Najczęściej wykorzystywany był jednak aparat fotograficzny 📸 używany m. in. podczas edukacji przyrodniczej w terenie, w trakcie akcji Sprzątanie Świata, Balu Jesieni oraz zajęć z psychologiem. Podczas zajęć indywidualnych uczyliśmy się pracy z długopisem 3D🪄.
        Wyposażenie zostało zakupione dzięki udziałowi szkoły w programie #LaboratoriaPrzyszłości .